bilisim-53{FoRuM}
Forum Tatilde
bilisim-53{FoRuM}
Forum Tatilde
bilisim-53{FoRuM}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilisim-53(BiLGi PaYLaŞTıKÇa ÇoĞaLıR...)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İki efsane aynı kapakta...!

YazarMesaj
Bighard_17
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bighard_17

Doğum tarihi : 16/06/93
Lakap : B1GHARD

İki efsane aynı kapakta...! Empty
MesajKonu: İki efsane aynı kapakta...!   İki efsane aynı kapakta...! I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 10:04 pm

Electronic Arts tarafından geliştirilen başarılı boks simülasyonu Fight Night'ın dördüncü oyununun kapağı için Muhammed Ali ve Mike Tyson seçildi.

İki efsane aynı kapakta...! Alityson_in1

Son zamanların en iyi boks oyunu Fight Night, Round 4 isimli son oyununda Mike Tyson ve Muhammed Ali ikilisini kapakta ağırlığıyor. Aralık ayında oyunseverlerin oylamasına açılan www.AliorTyson.com adresinde birbirine çok yakın sonuçlar ortaya çıkınca iki efsanenin birlikte kapağa taşınmasına karar verildi.

Dünyanın en ünlü boksörü Muhammed Ali, hızı ve dayanıklılığıyla rakiplerine kök söktürüyordu. Üç kez aralıksız ağırsiklet boks şampiyonu oldu. Ali'ye oyun kapağında eşlik eden Mike Tyson da nakavt efsanesi olarak tanınıyor. Ağırsiklet şampiyonu olan en genç boksör unvanına sahip Tyson, gücüyle kısa sürede meşhur oldu. Ve bu iki efsane Fight Night Round 4'te karşı karşıya geliyor.

Tyson, “Ali ile Fight Night Round 4 kapağında birlikte yer almaktan gurur duyuyorum. O çok özel bir şampiyon ve ben hem bir dövüşçü hem de sıradan bir insan olarak büyük saygı duyuyorum." dedi ve ekledi "İnsanlar kariyerimizin doruğunda karşılaşabilseydik Ali'yi yenip yenemeyeceğimi soruyordu. Artık cevabı kendileri bulabilecekler".

İki efsane aynı kapakta...!
1 sayfadaki 1 sayfası