bilisim-53{FoRuM}
Forum Tatilde
bilisim-53{FoRuM}
Forum Tatilde
bilisim-53{FoRuM}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilisim-53(BiLGi PaYLaŞTıKÇa ÇoĞaLıR...)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Far Cry 2 için “hardcore” yaması

2 posters
YazarMesaj
PessimisT53
Web Programlama
Web Programlama
PessimisT53

Far Cry 2 için “hardcore” yaması Empty
MesajKonu: Far Cry 2 için “hardcore” yaması   Far Cry 2 için “hardcore” yaması I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 7:10 pm

Far Cry 2 için “hardcore” yaması Farcry2

Ubisoft tarafından geliştirilmiş ve PC, PS3 ile Xbox 360 platformları için geçtiğimiz sene piyasaya sürülmüş olan “Far Cry 2″ için, usta oyunculara yönelik olarak bir hardcore yamasının yolda olduğu duyuruldu. Çıkış tarihi belli olmayan bu yama ile birlikte gelecek olan yenilikler de şöyle sıralanmış:

* Yeni hasar modeli ve buna bağlı olarak da tüm silahlara yeni hasar güçleri eklendi,
* Bütün silahlar “normal mode” ve “hardcore mode” için tekrar dengelendi,
* Düşman isimleri, ilk doğuş anındaki yenilmezlik periyodunun bitişinden sonra kaybolacak,
* Yeni bir seçenek yeniden doğuş zamanınızı ayarlayacak (yeniden doğuş değerinizi değil),
* Multiplayer’da geçerli olacak yeni bir araştırma seçeneği sizin “hardcore” oyunlar bulmanıza imkan tanıyacak.
BeWaS
Administrator
Administrator
BeWaS

Doğum tarihi : 07/09/93
Lakap : BeWaS

Far Cry 2 için “hardcore” yaması Empty
MesajKonu: Geri: Far Cry 2 için “hardcore” yaması   Far Cry 2 için “hardcore” yaması I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 9:18 pm

PessimisT keşke daha önce bulsaydın bunu ben bu oyunu bitirdim artık benim işime yaramaz ama diğer arkadaşların işine yarayabilir Very Happy
https://bilisim-53.yetkin-forum.com

Far Cry 2 için “hardcore” yaması
1 sayfadaki 1 sayfası